ZARABIANIE ONLINE

Zarabianie Online – 5 najpopularniejszych sposobów

Internet umożliwia zarobienie raz większych, raz mniejszych pieniędzy. Wiele zależy od zaangażowania i wybranego sposobu.

Zdecydowanie łatwiej jest w internecie dorobić niż zarobić konkretne pieniądze na przykład takie, które pozwolą na utrzymanie się.

Poniżej znajduje się 5 najpopularniejszych sposobów na dorobienie w Internecie. Dorobienie, ponieważ kwoty jakie można zarobić na tych sposobach zazwyczaj nie są duże.

Oczywiście są osoby, które zarabiają na nich więcej, a nawet są wstanie się utrzymać. Jak już wcześniej wspomniano, trudno jest przewidzieć zarobki w Internecie.

To nie praca na etacie, gdzie wypłata jest stała, można wziąć nadgodziny, aby zarobić więcej i wszystko w prosty sposób podliczyć.

W Internecie zarobionych kwot nie da się przewidzieć, ponieważ tu wiele zależy nie tylko od samego zarabiającego, ale także od kilku innych czynników.

Zarabianie Online – 5 najpopularniejszych metod na dodatkowy zarobek w internecie:

1. Klikanie w płatne reklamy (buxy)

Trzeba od razu zaznaczyć nie jest to sposób dochodowy, choć bardzo znany.

Wiele osób zaczyna zarabiać w internecie właśnie w ten sposób. Jedni się zniechęcają, a inni szukają innych lepszych sposobów na zarabianie.

Samemu ciężko jest coś zarobić, ale takie strony w 95%+ mają program partnerski, gdzie dostajemy X% od zarobków poleconego, dzięki temu można podreperować swoje zarobki.

2. Wypełnianie ankiet za pieniądze 

Kolejny sposób na zarabianie w internecie, to płatne ankiety online. Bardziej dochodowy niż klikanie, i zapewniający o wiele szybsze dochody.

Tutaj również wiele serwisów ma program partnerski, dzięki czemu zarabia się więcej. Najbardziej dochodowe są ankiety w zamkniętych grupach oraz badania sezonowe.

Kluczową sprawą do realnego zarabiania, jest znalezienie zaufanych i płacących od lat paneli. A takich jest na szczęście całkiem sporo.

3. Surfbary

Programy, które wyświetlają na naszym komputerze reklamy, za które system automatycznie nalicza wynagrodzenie.

Brzmi pięknie – zarabia się mając po prostu włączony komputer. Jednak kwoty te są niewielkie, a bez programu partnerskiego kilka złotych miesięcznie, to już duża kwota.

4. Skracanie linków

Wiele osób traktuje skrócone linki jako zarabianie „przy okazji”.

Czasami linki są zbyt długie, co źle wygląda, więc zostają skrócone, a po co robić to w darmowym programie jeśli można zarobić.

Problem taki, że zanim wejdzie się w link właściwy trzeba odczekać 10 sekund i jeszcze kliknąć w napis w górnym prawym rogu.

A jak wiemy użytkownicy do najcierpliwszych nie należą i kilka wejść może „uciec”.

Czasami trzeba przepisać jakieś słowo za co płacą więcej, ale też więcej użytkowników od razu dusi X.

Część z tych serwisów również posiada programy partnerskie, co oznacza możliwość zwiększenia zarobków.

5. Zarabianie online na systemach PPD/PPS

PPD czyli dodajemy plik i promujemy go, żeby miał jak najwięcej pobrań za co dostajemy pieniądze.

PPS dostajemy prowizję od sprzedaży kont premium z naszego reflinka, a 99% serwisów płaci również prowizję za ich odnowienie.

Część z tych serwisów posiada także program partnerski, czyli możliwość zarobienia dzięki poleconym.

Ze wszystkich wymienionych ten sposób ma największy potencjał zarobkowy.

Wszystko zależy od promowania naszych plików i oczywiście ilości poleconych. Można na nim zarabiać zaledwie kilka złotych miesięcznie, ale można też kilka tysięcy miesięcznie.

Nie jest to proste, wymaga dużo pracy i nikt nie gwarantuje sukcesu, ale jest to możliwe. Wiele osób po prostu dorabia tym sposobem kilkadziesiąt czasem kilkaset złotych.

W Internecie da się zarówno dorabiać jak i zarabiać.

Nie jest to proste i opinie, że można zarobić nic nie robiąc, są po prostu nieprawdziwe.

Dlatego też, planowanie domowego budżetu nie powinno opierać się o wyżej wymienione metody zarobkowania.

Jak widać na podanych przykładach, w wielu przypadkach główne źródło zarabiania stanowią programy partnerskie i osoby polecone.

Jednak w błędzie jest ten kto myśli, że łatwo ich zdobyć.

W dodatku, żeby nasze dochody się zwiększały to poleceni muszą być aktywni i coś w serwisie zarabiać lub chociaż dorabiać.

Ocena
[Total: 1 Average: 5]