TEMPLATEMONSTER

TemplateMonster – Program Afiliacyjny

Marketing afiliacyjny jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na zarabianie kosztów w sieci. Jego popularność jest spowiadana szerokim wyborem różnym programów dla wszystkich grup docelowych.

Dzięki temu możesz znaleźć ciekawe produkty lub usługi dla siebie i dalej ich promować za pomocą różnych technik marketingowych.

Dziś powiemy o programie partnerskim, który będzie ciekawy dla designerów webowych i projektantów stron internetowych. Chociaż jego grupa docelowa jest znacznie szersza.

Chodzi o MyTemplateStorage – programie afiliacyjnym od TemplateMonster. Jest to najstarszy i jeden z największych marketplace z gotowymi szablonami dla różnych typów CMS, templatkami HTML, elementami tożsamości firmy itd.

Ogólna liczba produktów cyfrowych na stronie marketplace wynosi powyżej 20000 sztuk. Ponadto liczba tych produktów oraz asortyment ciągle się zwiększa.

Dlatego z podanego serwisu mogą skorzystać również studio webowe profesjonalnie zajmujące się tworzeniem stron, lecz także zwykłe użytkownicy planujące założyć swoją pierwszą stronę www.

Program partnerski od TemplateMonster powstał w 2004 r. Za ten czas on przeżył kilak dużych zmian, jednak cały czas oferuje lepsze umowy od swojego głównego konkurenta (ThemeForest).

Opiszemy kluczowe cechy tego programu:

Prowizja

Rozmiar prowizji zależy od typu afiliacji:

TemplateMonster - wypłaty prowizji

Przy użyciu linków partnerskich prowizja wynosi do 30%. Za pierwszy zakup produktu jest naliczana prowizja o wysokości 30%. Drugi i kolejne zakupy dokonane przez tego samego klienta jest obliczane są według 10% prowizji.

Przy użyciu RMS – specjalnego oprogramowania do tworzenie e-sklepów z szablonami, – prowizja wynosi 35% za każdy zakup produktu.

Ponadto na stronie takiego sklepu nie ma żadnej informacji o TemplateMonster i użytkownik nie musi jej dodawać.

Czas życia ciasteczek

Czas życia ciasteczek zapisywanych na stronie marketplace podczas użycia linków afiliacyjnych wynosi 60 dni. W ciągu tego czasu wszystkie dokonane zakupy przez internauta będą obliczane z prowizją dla osoby polecającej.

Ta reguła działa w przypadku, gdy internauta nie skorzysta z linku afiliacyjnego innego partnera.

TemplateMonster – Produkty

Program partnerski rozpowszechnia się na wszystkie produkty i usługi ze strony TemplateMonster, MotoCMS, TemplateTuning oraz usługę One od TemplateMonster (obecnie idzie omówienie prowizji, informacja może się zmienić).

Jest to powyżej 30000 różnych produktów cyfrowych: szablonów i motywów dla popularnych CMSów, templatek HTML, elementów graficznych, elementów tożsamości firmy, fontów, prezentacji, usług instalacji i personalizacji szablonów, tworzenia rozszerzeń itd.

Próg wypłaty i forma wypłaty

MyTemplateStorage pracuje z PayPal, Skrill, Wire Transfer, WebMoney, Payoneer. Dla tych serwisów minimalny próg wypłaty wynosi 100 USD.

Także można zamówić przelew na rachunek bankowy, jednak to musi być summa powyżej 800 USD.

Warto zaznaczyć, że opracowanie wniosku o wypłacie kosztów i przelew gotówki w każdym z tych sposobów odbywa się od 5 do 10 dni roboczych.

Materiały reklamowe

Serwis MyTemplateStorage udostępnia użytkownikom dodatkowe materiały reklamowe. To są bannery, widgety, prezentacje, WebAPI, RMS i nawet gotowe wpisy.

Znaleźć więcej informacji o tych usługach można na stronie Programu partnerskiego.

TemplateMonster - materiały reklamowe PP

 

Zasięg terytorialny

Program partnerski dostępny jest dla użytkowników ze wszystkich krajów. Dodatkowo na stronie TemplateMonster wspierane są różne wersje językowe, w tym język Polski.

TemplateMonster – Wsparcie techniczne

Wsparcie użytkowników MyTemplateStorage odbywa się za pośrednictwem Skype, e-mail oraz w sposób telefoniczny.

Strona programu partnerskiego

Znaleźć więcej informacji o Programu partnerskim oraz założyć konto można na stronie www.mytemplatestorage.com.

TemplateMonster – Podsumowanie

Jeśli myślisz o zarabianiu online na sprzedaży szablonów i usług do popularnych systemów CMS to z pewnością warto przyjrzeć się bliżej programowi MyTemplateStorage od TemplateMonster.

Ten program jest zaufany przez tysiące użytkowników z różnych krajów świata. Oprócz tego poziomy prowizji wyglądają bardzo przyzwoicie.

Ocena
[Total: 2 Average: 5]