GREENPANTHERA

GreenPanthera

GreenPanthera to nowoczesny, międzynarodowy panel zarobkowy. Zarejestrowany użytkownik może tu zarabiać poprzez wypełnianie ankiet, oglądanie reklam oraz cashback (zwrot części kwoty wydanej na zakupy w internecie).

Firma posiada kilkaset tysięcy członków z całego świata. Zapisanie się do serwisu jest bezpłatne, a na start otrzymuje się 5 dolarów bonusu!

Kliknij i zarejestruj się – otrzymasz 5 dolarów premii na start!

O serwisie GreenPanthera

GreenPanthera.com to jeden z najstarszych portali zarobkowych w sieci. Jest zarządzany przez a&K International Inc. z USA i obsługuje kilka języków – w tym polski.

Rejestracja jest darmowa, a zapisy są możliwe dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

Wypłaty można zażądać po uzbieraniu 30 dolarów. Serwis wypłaca pieniądze na darmowy portfel PayPal w ciągu kilku dni od wydania zlecenia.

Świetną zachętą do zarabiania jest bonus powitalny, który wynosi aż 5$. Kwota pojawia się na koncie użytkownika po zalogowaniu się do panelu.

Jak można tu zarabiać? Czerpanie zysków umożliwia wypełnianie ankiet, robienie zakupów, testowanie aplikacji czy zapisy do innych firm.

GreenPanthera – opinie o firmie

Z racji tego, że panel jest obecny w sieci już od wielu lat, zdążył się dorobić wielu opinii. Internauci podkreślają przede wszystkim uczciwość firmy.

Jeżeli osiągniesz wymagany próg do wypłaty (30$) na pewno otrzymasz swoje pieniądze. Wielkim plusem jest ponadto premia na start (5$).

Użytkownicy chwalą sobie również różnorodność sposobów na zarabianie na platformie. Na docenienie zasługuje również fakt, że serwis udostępnia wersje w kilku językach.

Z kolei niektórzy członkowie narzekają na zbyt wolne tempo zarabiania. Malkontentom nie podobają się również stawki za ankiety (z reguły od 0,5 do 1 dolara).

Podsumujmy więc opinie Internautów i wskażmy największe zalety i wady serwisu:

  • Bezpłatne uczestnictwo.
  • Bonus rejestracyjny – 5 dolarów na start za samo zapisanie się do programu.
  • Zaufana i wypłacalna od lat firma.
  • Sporo opcji do zarabiania online.
  • Częste zaproszenia do ankiet.
  • Dostępność kilku popularnych języków.
  • Wypłaty na darmowy e-portfel PayPal.
  • Dosyć wysoki próg do wypłaty – 30 $.
  • Osiągnięcie wymaganego minimum do wypłaty powoduje, że tempo zarabiania może wydawać się powolne.
  • Konieczność logowania się do swojego konta w serwisie, aby zobaczyć dostępne opcje do zarobku (brak powiadomień na adres e-mail).

Czy warto?

Po przeczytaniu o wszystkich plusach i minusach firmy, trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie – czy warto się tutaj zapisywać i zarabiać?

Jeżeli ktoś poszukuje łatwej metody na zarobek bez konieczności inwestowania swoich pieniędzy – GreenPanthera może być strzałem w dziesiątkę.

Jest to jeden z najstarszych paneli zarobkowych w Internecie, więc za pracę w nim z pewnością otrzyma się wynagrodzenie. A to chyba jeden z kluczowych aspektów – jeśli chodzi o zarabianie online.

Aby rzeczywiście przekonać się, czy warto tu działać – trzeba po prostu sprawdzić firmę samemu.

Jeżeli jesteś na tak, poniżej znajdziesz praktyczną instrukcję – jak dokonać darmowej rejestracji i odebrać bonus 5% na start.

Jak zarejestrować się w GreenPanthera

Aby zapisać się do serwisu i zgarnąć pierwsze 5 dolarów startowej premii, należy przejść na tę stronę rejestracyjną i wypełnić 2 pola – adres e-mail oraz hasło.

Rejestracja w GreenPanthera

Rejestracji można dokonać również poprzez kliknięcie opcji Zarejestruj się (prawy górny róg) i wypełnienie krótkiego formularza.

Formularz rejestracyjny

Jak zarabiać?

Na GreenPanthera mamy kilka mozliwości na zarabianie. Każda z nich pozwala na zysk w różnej wysokości. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem wydaje się być rozsądne połączenie ich wszystkich.

Najpopularniejszym sposobem na czerpanie dochodu z platformy, jest oczywiście wypełnianie ankiet. W zależności od Twojej aktywności i skuteczności w ich kompletowaniu – pieniądze mogą w dosyć szybkim tempie zasilać Twoje konto.

Kolejną metodą na zarobek jest cashback. Wystarczy wybrać odpowiedni sklep z panelu dostępnych i kupić produkt za który otrzymasz zniżkę i częściowy zwrot środków.

Jeszcze innym sposobem na spieniężanie swojej aktywności na portalu, jest kompletowanie różnych ofert i zadań – np. instalowanie aplikacji na telefonie czy oglądanie reklam w formie video.

Ocena
[Total: 2 Average: 4.5]