TANIE PRZELEWY

Tanie przelewy

Jeśli zdarza Ci się wykonywać przelewy z zagranicy do Polski, sprawdź ile możesz zaoszczędzić dzięki mądremu wyborowi metody transferu.

Otwarcie granic Unii Europejskiej spowodowało ogromny wzrost liczby osób, które podjęły decyzję o emigracji. Głównym kierunkiem wyjazdów jest oczywiście Wielka Brytania.

Szacuje się, że na Wyspach jest już nieoficjalnie grubo ponad 1 milion naszych rodaków.

To w znacznym stopniu przyczyniło się do rozwoju w naszym kraju tanich linii lotniczych, które codziennie obsługują tysiące pasażerów.

Ogromna ilość Polaków pracujących w UK, była również jednym z głównych powodów rozwoju jeszcze jednej branży – międzynarodowych przekazów pieniężnych.

Dawno skończyły się czasy, kiedy klienci zdani byli tylko na wypełnianie druczków w Western Union.

Na przestrzeni kilku lat, powstało wiele firm oferujących transfer pieniędzy do Polski. Obecnie jest ich tak wiele, że bardzo trudno znaleźć najlepszą ofertę.

Każda firma zachwala swój produkt jako najlepszy, kusi atrakcyjnymi kursami i szybkością realizacji transakcji. Jednak rzadko która mówi o prowizjach.

Rynek przekazów pieniężnych zmienia się bardzo dynamicznie, firmy często oferują okresowe promocje lub dodają do swojej oferty nowe funkcjonalności.

Dlatego aby nie przepłacać, warto trzymać rękę na pulsie i zawsze mieć dostęp do aktualnych informacji.

Najlepszą opcją jest skorzystanie z serwisów, które zajmują się porównywaniem podmiotów, zajmujących się przelewami do Polski z UK jak i z innych krajów.

Tanie przelewy – co warto wiedzieć?

Takie rankingi pomogą przeanalizować i wybrać najlepszą ofertę.

Parametry jakie są najczęściej brane pod uwagę to: prowizje z tytułu przelewu, czas standardowego transferu, opcja bezpłatnego pierwszego przelewu dla nowych klientów, czy serwis obsługuje język polski, czy dostępna jest aplikacja mobilna a także opcja szybkiego transferu i zleceń stałych.

W takich porównywarkach uwzględniane są tylko najbardziej zaufane firmy na rynku, m.in: Transfer Go, Transfer Wise, Easy Send, Grosik, Azimo, Western Union, Sami Swoi, Transfer 24, Minutka co.uk, Funcik co.uk, England PL, Przelewy 24 co.uk, Walutomat, Tonio, FerPay, 24pay pl, Opal Transfer, MoneyGram.

Oszczędź swoje ciężko zarobione pieniądze i transferuj środki tylko w najkorzystniejszych dla siebie warunkach. 

Sprawdź również inne rodzaje przelewów.

Ocena
[Total: 0 Average: 0]